Pozytywna energia jest niezwykle ważna w naszym życiu.

„Żyjemy jak fale energii w rozległym oceanie energii.” – Deepak Chopra

Twój dom ma być miejscem relaksu. Miejscem, w którym możesz czuć się najbardziej komfortowo. Z okazjonalnymi wyjątkami, z którymi wszyscy się spotykamy, miło jest zawsze mieć spokojną przestrzeń, w której możesz poczuć spokój i bezpieczeństwo. Musisz się starać aby twój dom i przedmioty w nim się znajdujące emanowały pozytywną energią, miłością i ciepłem.

 OTO 3 SPOSOBY NA DODANIE POZYTYWNEJ ENERGII DO TWOJEGO DOMU:

DODAJ ŻYCIE ZA POMOCĄ ROŚLIN I ZWIERZĄT

Zwierzęta w domu nie są dla wszystkich. Ale dla każdego, kto je lubi – mogą być świetnym sposobem na wniesienie do niego więcej pozytywnej energii

Zwierzę może pomóc ci poczuć się bardziej zrelaksowanym, a nawet dodać więcej szczęścia do twojego życia. Zwierzęta są bardzo kochającymi i wiernymi stworzeniami – w rzeczywistości jedno spojrzenie na zwierzę domowe może od razu podnieść cię na duchu. Posiadanie zwierzaka to także świetny pomysł, jeśli żyjesz sam. Daje ci kogoś, z kim możesz porozmawiać i uwielbiać, kiedy tego najbardziej potrzebujesz – najlepsze jest to, że jeśli je kochasz, one pokochają cię bezwarunkowo!

Rośliny są także doskonałym źródłem życia i pozytywnej energii. Rośliny pobierają CO2 i toksyny z powietrza. Przyczyniają się również do pozytywnej energii poprzez dodanie tlenu i wilgoci. Według naukowców z Kansas State University, rośliny mogą również pomóc przyspieszyć powrót do zdrowia.

HIMALAYAN SALT ROCKS

Himalajskie skały solne są dużymi kryształowymi skałami, które są powszechnie stosowane w lampach solnych. Są to piękne lampy, które zwykle mają żarówkę lub świecę w środku. Tym, co ludzie naprawdę uwielbiają w tych lampach, jest to, że emitują bardzo atrakcyjny blask.

Piękno i spokój lampy pozwala jednostkom skupić się na pozytywnej energii, która pozwalają im leczyć się umysłowo i fizycznie. Uważa się również, że Himalajskie skały solne przenoszą ujemne jony w powietrzu.

AROMATERAPIA

Aromaterapia to rodzaj alternatywnego leku, który wykorzystuje kojące materiały roślinne w celu zmiany nastroju, umysłu, stanu podświadomości lub zdrowia osoby. Aromaterapia często obejmuje wiele różnych odmian olejków eterycznych . Niektóre oleje działają na stres, odświeżają umysł, a nawet nastrój. Na przykład olejki związane z cytryną, limonką, miętą i cyprysem są powszechnie używane do oczyszczania z negatywnych myśli. Korzystanie z tych olejków w celu oczyszczenia negatywnych myśli pozwoli Ci cieszyć się szczęściem i naprawdę wrócić do korzystania z domu.

Jest tak wiele wspaniałych sposobów na dodanie pozytywnej energii do twojego domu.
Co robisz, aby dodać pozytywnej energii do swojego domu?