Poniżej możesz sprawdzić co mówi o tobie pierwsza litera twojego imienia. 

Potraktuj to z przymrużeniem oka, ponieważ poniższy tekst jest zbyt ogólny by w całości opisać twoją osobowość, która jest niemierzalna, lecz sprawdź i napisz czy jest w tym choć trochę racji :).

Co mówi o tobie pierwsza litera imienia ? Sprawdź poniżej!

AMożesz wyglądać na osobę nieuprzejmą i arogancką, ale dokładnie wiesz, czego chcesz w życiu. Żle czytasz między wierszami, dlatego jesteś bardzo bezpośrednią osobą.

B. Podchodzisz bardzo surowo do swojej prywatności, cenisz ją bardziej niż cokolwiek innego i chcesz, by ludzie ją szanowali. Poza tym jesteś bardzo emocjonalną i empatyczną osobą.

C. Reprezentujesz kombinację dziwactwa społecznego i jesteś zwariowany na punkcie kontrolowania każdej sfery swojego życia. Lubisz być wśród ludzi, w rzeczywistości nie umiesz znieść samotności.

DTwoja zewnętrzna strona pokazuje ludziom swoją siłę, więc często wzbudzasz strach w innych. Jednak wewnątrz kryjesz delikatną i opiekuńczą duszę.

E. Komunikacja jest kluczem do wszystkiego, potrzebujesz nieustannie stymulowanego mózgu. W innych ludziach przyciąga cię głównie inteligencja.

F. Jesteś wiecznym romantykiem. Opierasz się na lojalności, miłości i pielęgnowaniu natury. Ponieważ to twoja silna strona, szukasz tego samego w swoich partnerach.

G. Jesteś perfekcjonistą. Szukasz akcji w rutynie, ponieważ nie umiesz siedzieć w miejscu ani wykonywać nudnych prac. Pewni ludzie z dużą inteligencją przyciągają twoją uwagę.

H. Namiętny i pracowity marzyciel. Prawie nigdy nie jesteś usatysfakcjonowany, co często jest kluczem do sukcesu.

I. Wolisz żyć i czuć się jak absolutny bóg. Uwaga i bycie czczonym to wszystko czego potrzebujesz. Całkiem materialistyczna osoba, która wolałaby raczej luksus niż zakochanie.

J. Ilość energii, jaką posiadasz, jest zawsze inspirująca i sprawia, że ludzie zastanawiają się, skąd ją bierzesz. Masz bardzo lojalny i zaangażowany charakter, który sprawia, że jesteś w stanie wytrzymać nawet najtrudniejsze relacje.

K. Twój wygląd może przekonać ludzi, że jesteś nieśmiałą i zamkniętą osobą. Ale dopóki cię nie poznają, nie będą mogli wiedzieć, że jesteś niesamowitą, zabawną i uroczą osobą.

L. Masz bardzo empatyczny i opiekuńczy charakter. Ciągle musisz się o kogoś troszczyć, poniewż to jedyna rzecz, która najbardziej cię spełnia.

M. Niezwykle niestabilna. Nie chcesz się poddawać i nikt nie powstrzyma cię od wygranej. Wierzysz w doskonałość i nie zatrzymasz się póki jej nie osiągniesz.

N. Myślisz nieszablonowo, będąc jednocześnie artystą i kreatywną osobą.

O. Ludzie, których imię zaczyna się na O, często żyją według własnych reguł, praw i granic. Żądają od innych szacunowania ich stylu życia, są bardzo wrażliwi na to.

P. Bardzo zależy ci na tym, co inni myślą o tobie. To zmusza cię do bycia najlepszą wersją siebie. Również status społeczny wiele dla ciebie znaczy.

R. Zawsze będziesz przyciągał więcej inteligentnego umysłu niż gorącego ciała. Ulepszanie twojej inteligencji to twój cel.

S. Ta litera pokazuje twoją jaźń i bardzo nadaje charakteru. Zawsze starasz się umieścić innych przed sobą w swoim życiu.

T. Lubisz żyć według codziennej rutyny, a każdy, kto próbuje to przerywać nie kończy dobrze. Twoja codzienna rutyna powoduje, że nie lubisz zmian, wolisz trzymać się według planu.

U. Entuzjastyczna i pozytywna osoba. Twoja zdolność do utrzymywania optymizmu i pozytywnych wibracji w trudnych chwilach jest tym, co motywuje ludzi.

W. Jeśli twoje imię zaczyna się na W to znaczy, że masz egoistyczną naturę. Cenisz siebie bardziej niż cokolwiek i kogokolwiek innego.

Z. Masz obsesję na punkcie miłości. Kochasz ponad ból i cierpienie, co powoduje, że psują się sprawy w twoim życiu.