Czy kiedykolwiek naprawdę myślałeś o sile słów „Ja jestem”? Pytając jeszcze dokładniej, czy świadomie zdajesz sobie sprawę z tego jak w twojej podświadomości wygląda słowo „ja jestem”, czyli tak naprawdę co myślisz o sobie? Pomyśl o tym przez chwilę i, hej, bądź uczciwy wobec siebie. Co myślisz o sobie? Co mówisz o tym, kim jesteś na co dzień?

„Masz nieograniczoną moc i kreatywność. Twój wewnętrzny duch to wie. „

Jesteś swoim największym krytykiem i współtwórcą własnego życia. Dzięki tej wolności masz ogromną moc decydowania, kim jesteś i kim chciałbyś się stać. Obecna prawda jest taka, że ​​większość z nas jest bardzo krytyczna i nie ma najbardziej pozytywnych przekonań na swój temat. Wynika to z tego iż wiele z naszych własnych wierzeń wywodzi się z przekonań innych. Pozwoliliśmy innym ludziom, a tak naprawdę ich myślom mieć tak wielką władzę nad naszym życiem, pozwoliliśmy im na tak wielki wpływ na nasze życie iż naprawdę uważamy że jesteśmy tacy jak oni myślą.

Nasze myśli i słowa stworzyły naszą teraźniejszość i obecnie kształtują naszą przyszłość – nie znajdują się w ukrytej skrytce przed światem, wpływają na nas i innych bezpośrednio i publicznie. Jeśli chcielibyśmy zobaczyć prawdziwą zmianę w naszym życiu, a także sukces w naszych staraniach, musimy nauczyć się przeprogramowywać nasze myśli i utrzymywać je pozytywnie – zwłaszcza myśli o sobie!

„Ja Jestem” to jedno z najpotężniejszych stwierdzeń, jakie możemy stworzyć. Cokolwiek następuje po „Jestem”, zaczyna tworzyć nasze życie. Tak, to prawda – „Ja jestem” jest w 100% czystym stwierdzeniem stworzenia.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​mamy moc wyboru . Znając tę ​​moc, możemy podjąć działanie, aby przerwać cykl i zastąpić te ograniczające wierzenia raz na zawsze.

Możemy wybrać, co o sobie myśleć. Oczywiście, wszyscy chcemy poprawić naszą obecną sytuację, osiągnąć nasze marzenie i mieć więcej swobody. Jednym z najważniejszych aspektów osób, które osiągnęły swój cel, jest ich pozytywne nastawienie i silne stwierdzenia „Ja jestem”.

Jako współtwórca twojej rzeczywistości, musisz w to uwierzyć, dlatego tak ważne jest stwierdzenie „Ja jestem”. Jeśli skupimy na tym naszą uwagę, odkryjemy, że nasze społeczeństwo może być przepełnione negatywną energią. Jednocześnie, kiedy skierujemy naszą uwagę na pozytywne aspekty, okaże się, że świat również jest nimi przepełniony. To po prostu zależy od kierunku naszej uwagi.

Jak powiedział Arystoteles: „Doskonałość to nawyk”. ​​Zmiana polega na wdrażaniu codziennych nawyków. Świadomie trenuj swoje nawyki, by przekierować swoje myśli na pozytywne aspekty życia i znaleźć rozwiązania swoich problemów.

PRZEDEFINIOWANIE SWOJEGO „JA JESTEM”

Kiedy zaczniesz świadomie wykorzystywać moc stwierdzeń „JA JESTEM”, twoje życie się zmieni . To nie jest coś, co działa tylko na niektórych i nie będzie działać dla ciebie. To działa, gdy TY TO ROBISZ! Ale musisz konsekwentnie pracować. Dobra wiadomość jest taka, że ​​kiedy już przez jakiś czas pracujesz nas świadomym nawykiem, staje się on nieuświadomionym nawykiem – przeorganizowałeś swój mózg. To jest siła codziennych nawyków.

Twoim celem musi być głębokie wykopanie i znalezienie tych paskudnych, złośliwych, obłędnych negatywnych słów, którymi określasz siebie – słów, które już ci nie służą – i przekształcić je. Negatywne słowa to zazwyczaj te zdania, które Twoim zdaniem „definiują” kim jesteś; znany również jako „jesteś tym, za kogo myślisz, że ludzie myślą, że jesteś”. Jesteś tym, kim sam siebie tworzysz. Jesteś tym, kim CHCESZ być. Nikt Cię nie może powstrzymać niezależnie od społeczeństwa, w którym żyjesz, genetyki, rodziny, przeszłych doświadczeń, dzieciństwa itd.

Jak powiedział Joel Osteen:

„To, co następuje po” Jestem „, zawsze będzie cię szukać …. Wiele razy używamy siły „Ja jestem” przeciwko nam.

Czego szukasz w swoim życiu? Otrzymasz darmowy podgląd tego stworzenia, odkrywając swoje obecne przekonania wobec słów „Ja jestem”.

Zróbmy to teraz razem i dokonajmy pewnych zmian. Poświęć kilka minut swojego dnia na zapisanie pewnych ograniczających przekonań, które przychodzą ci do głowy. Czas zastąpić je przekonaniami, które chciałbyś mieć o sobie.

PRZYKŁADOWE TRANSFORMACJE „JA JESTEM”:

„JESTEM GŁUPI” zmienia się w „JESTEM MĄDRY”.

„JESTEM ZA STARY” staje się „JESTEM MŁODY”.

„JESTEM NIEWYSTARCZAJĄCO DOBRY” staje się „JESTEM ZAWSZE BARDZO DOBRY”.

„JESTEM LENIWY” staje się „JESTEM ODPOWIEDZIALNY”.

„JESTEM GRUBY” zmienia się w „JESTEM FIT”.

„JESTEM ZAWSZE PÓŹNO” staje się „JESTEM ZAWSZE NA CZAS”.

Możesz przyjąć te twierdzenia, zapisać je na karteczkach i umieścić w domu. Możesz je umieścić w dowolnym miejscu – w lustrze, lodówce, przy biurku itp.

 Twoim ostatecznym celem jest przekwalifikowanie mózgu i podświadomości, przeprogramowanie umysłu, aby zaakceptować lepsze, bardziej pozytywne przekonania. Masz nieograniczoną moc i kreatywność – twój wewnętrzny duch to wie. Oświadczenia „Ja jestem” potwierdzają tylko prawdę o twojej naturze. Wszyscy jesteśmy prawdziwie potężnymi istotami w sercu. Pamiętaj, że jesteś w stanie zrobić wszystko – po prostu spróbuj!